У неділю, 16 грудня відправиться перший поїзд сполученням Запоріжжя-Ужгород.
“У неділю запускаємо новий поїзд. Він забезпечить сполучення Дніпра, Запоріжжя, а також Білої Церкви із Закарпаттям”, — повідомив очільник Укрзалізниці Євген Кравцов.
Він зазначив, що поїзд робитиме зупинки лише у Дніпрі, Білій Церкві, Львові, Воловці та Мукачеві.
“Вагони у цьому сполученні пройшли капітально-відновлювальний ремонт, а графік складений з урахуванням побажань пасажирів”, — додав Кравцов.



